scorecardresearch

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmaz Değerlendirme Toplantısı Yaptı

65 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmaz Değerlendirme Toplantısı Yaptı Mustafa Durmaz, parti binasında basın toplantısı yaparak göreve geldiğin bu yana neler yaptıklarını anlatarak Belediye ile Bazı meclis üyeleriyle aralarında yaşanan olaylara açıklık getirdi. Bu bir yıllık zaman dilimi içerisinde; Bergama İlçe Kadın Kolları Kongresi, Bergama İlçe Gençlik Kolları Kongresi, İzmir İl Kongresi ve iki Genel Seçim yaşadık. Ayrıca son Genel seçim kampanya süresi çok kısa olmasına rağmen, Başbakanımız ve Genel Başkanımız Prof. Dr Ahmet DAVUTOĞLU Bergama’da unutulmaz bir Miting yaptı. Bergamalılar ve Bakırçay havzasında ki kardeşlerimiz Yağmura rağmen Bergama Cumhuriyet meydanını saatlerce terk etmeyerek Başbakanlarına, Genel Başkanlarına ve kaderlerine sahip çıktılar. Bu vesileyle Buradan siz değerli Basın mensupları aracılığıyla tekrar şunu ifade etmek istiyorum; Bu mitingte yağmura rağmen alanı terk etmeyerek destek veren tüm Bergama ve Bakırçay havzasındaki kardeşlerimize teşekkür ediyorum" diyerek sözlerine şöyle devam etti. Ayrıca Bu zamana kadar Bergama için yaptığımız hizmetlerde, emeği geçen tüm Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarıma, Kadın Kolları Başkan ve Üyelerine Gençlik Kolları Başkan ve Üyelerine, Mahalle Başkanlarıma, Bölge Koordinatörlerime, Sandık görevlilerine, sandık müşahidinden Ak Partiye Gönül vermiş bütün dostlara, İl Başkanımız Bülent DELİCAN ve İzmir İl Yönetim Kuruluna ve hep yanımızda olan Milletvekillerimize şükranlarımı sunuyorum. www.bergamapazari.com Tahsin TUNA 0542 741 21 22 gazeteci05@gmail.comAk Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmaz Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Mustafa Durmaz, parti binasında basın toplantısı yaparak göreve geldiğin bu yana neler yaptıklarını anlatarak Belediye ile Bazı meclis üyeleriyle aralarında yaşanan olaylara açıklık getirdi.
Bu bir yıllık zaman dilimi içerisinde; Bergama İlçe Kadın Kolları Kongresi, Bergama İlçe Gençlik Kolları Kongresi, İzmir İl Kongresi ve iki Genel Seçim yaşadık.
Ayrıca son Genel seçim kampanya süresi çok kısa olmasına rağmen, Başbakanımız ve Genel Başkanımız Prof. Dr Ahmet DAVUTOĞLU Bergama’da unutulmaz bir Miting yaptı. Bergamalılar ve Bakırçay havzasında ki kardeşlerimiz Yağmura rağmen Bergama Cumhuriyet meydanını saatlerce terk etmeyerek Başbakanlarına, Genel Başkanlarına ve kaderlerine sahip çıktılar.
Bu vesileyle Buradan siz değerli Basın mensupları aracılığıyla tekrar şunu ifade etmek istiyorum; Bu mitingte yağmura rağmen alanı terk etmeyerek destek veren tüm Bergama ve Bakırçay havzasındaki kardeşlerimize teşekkür ediyorum" diyerek sözlerine şöyle devam etti.
Ayrıca Bu zamana kadar Bergama için yaptığımız hizmetlerde, emeği geçen tüm Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarıma, Kadın Kolları Başkan ve Üyelerine Gençlik Kolları Başkan ve Üyelerine, Mahalle Başkanlarıma, Bölge Koordinatörlerime, Sandık görevlilerine, sandık müşahidinden Ak Partiye Gönül vermiş bütün dostlara, İl Başkanımız Bülent DELİCAN ve İzmir İl Yönetim Kuruluna ve hep yanımızda olan Milletvekillerimize şükranlarımı sunuyorum.
Etiketler