scorecardresearch

Anılarda Hukuk ve Yaşam

323 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama

Anılarda Hukuk ve Yaşam

Bergamalı Hukukçu Fuat Ateşoğlu belki de Türkiye’de ilk kez adliye koridorlarında yaşadığı ve tanık olduğu birbirinden ilginç dava dosyalarını “Anılarda Hukuk ve Yaşam” adıyla bir kitapta topladı.

İzmir Barosu Avukatlarından Bergamalı Avukat Fuat Ateşoğlu belki de Türkiye’de ilk kez avukatlık anılarını kitaplaştıran hukukçu oldu. Yaşadığı birbirinden ilginç anıları, olayları ve yaşamış olduğu tecrübelerini, kişilerin yöresel halk aksanlarından günümüz Türkçesi ile bütünleştiren muhteşem bir kitap yayınladı. “Anılarda Hukuk ve Yaşam “ adını taşıyan bu kitap ta sırdan insanların yansıra tüm hukukçuların bile ders alabilecekleri dürüst yaşam ilkelerine dayalı doğru gerçeklerin hikaye dili ile ele alınmış muhteşem bir eser ortaya çıkarılmış.

Önceki gün kitabının tanıtımını bir kokteyl ile Bergama Kaymakamlığı salonunda gerçekleştiren Hukukçu Fuat Ateşoğlu, okurlarına ve meslektaşlarına unutmayacakları maceralarını içeren söz konusu kitabı imza töreninde oldukça mutluydu. 120 sayfalık söz konusu kitabının her yerde bulunmadığına dikkat çeken Bergamalı Hukukçu Ateşoğlu, imza töreninde kitabı temin etmek isteyenlerin Cumhuriyet Meydanı Avdan İşhanı zemin kat adresindeki Avdan kırtasiyeden veya0536 437 71 60’nolu telefondan sipariş edebileceklerini söyledi.
Etiketler