scorecardresearch

Bergama Ak Partide Adaylık Üçe Yükseldi

585 izlenme
Kategori Film
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bergama Ak Partide Adaylık Üçe Yükseldi
Ak Parti İlçe Başkanlığında Yerel seçimler için Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecinde başvuru sayısı bugün eğitimci Adaya adayı Nuri Kiraz ile dörde yükseldi.
İlçe Başkanı Raşit Ürper ‘in Başkanlığında adaylık Başvurunu resmen yaptığını açıklayan Eğitimci Nuri Kiraz, parti binasında düzenlediği Basın toplantısında yerel seçimler için Bergama Belediye Başkanlığına Aday adayı olarak resmen başvuruda bulunarak “Bu yarışta bende varım” dedi.
Bergama Belediye başkanlığı için partilerinden bir hafta öncesi aday adayı olduklarını açıklayan Mustafa Durmaz, Hasan Şahin’inde hazır bulundukları basın toplantısında ilçe Başkanı Raşit Ürper tüm adayların elinden tutarak güç birliği selamı verdiler. Raşit Ürper, açıklamasında “ Sanıldığı gibi ak partide hiçbir şekilde küsme ve kırgınlığın olmadığını, olmayacağını sanırım herkes anlamıştır. Bu anlamda tüm aday adayı arkadaşlarımıza şansınız açık olsun diyorum. Herkesinde gördüğü gibi bu seçimler de insanlarda artık farkına vardı ki ak partisiz hükümetsiz bir belemeyicilik olmayacağı anlaşılmıştır. Birlik beraberlik içinde çalışarak bu yerel seçimlerde Belediyeyi mutlaka ak Parti alacaktır” dedi.
Aday adayı Nuri Kiraz ise hizmetin kutsallığına işaret ederek, “İş yapanı alkışlamalıyız iş yapmayanı ise eleştirmeliyiz. Gönlümüz hiçbir kırgınlığın yaşanmadan yerel seçimlerden başarıyla çıkmamızdır” dedi. Lütfen kaynak gösterin: Bergama Pusula gazetesi Yayın Koordinatörü. Tahsin TUNA
Etiketler