scorecardresearch

Bergama AK Partide Gençlik Teşkilatı Kongresi Yapıldı

62 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bergama AK Partide Gençlik Teşkilatı Kongresi Yapıldı
Adalet ve Kalkınma Partisi Bergama İlçe Teşkilatı Gençlik Kollarında yeni yönetimin oluşmasından buyana hızlı bir büyüme ve çıkış olduğu gözlendi.
Bergama Öğretmenevinde yapılan 4. Gençlik Kolları Olağan Kongresinde salonu dolduran genç partilileri ülkenin en genç Milletvekilli olan Hamza Dağ, yalnız bırakmayarak daha güçlü bir Türkiye konulu konuşmasıyla destek veridi.
Yeni İlçe Başkan Mustafa durmaz ve Ekibinin yansıra partinin kurucu üyeleri, İlçe eski Başkanı Raşit Ürper, yalnız bırakmazken, yine aynı partide görev yapmış olan ve geçtiğimiz dönem yerel seçimlerde aday olan Hasan Şahin, ekibinden birçok kişinin ise katılmadığı gözlendi.
Bergama İlçe Gençlik Teşkilatı Başkanlığına Onur Karsu getirilirken, 77 kişiden oluşan gençlik yönetiminin ise partide ciddi bir çalışma ve büyüme oluştuğunu gösterdi.
İzmir Milletvekili Hamza Dağ, 4,5 ay sonra yapılacak Genel seçimin önemine değinerek “ Ak parti yaklaşık 14 yıl her yerde hizmet veriyor. Yıkılmadık, yıkılmayacağız, birçok yıpratılmaya yönelik birçok olayla ihanet içinde olanlarla mücadele ettik ayakta durduk. Biz önümüze ve geleceğe bakarız” dedi.
Etiketler