scorecardresearch

Bergama MHP'de Katılım Töreni

502 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bergama MHP’den Gövde Gösterisi
Önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlerde “Bergama Belediye Başkanlığını mutlaka alacağız “ diyen MHP İlçe Başkanı Özkan Karadiken ve İl Başkanı Necat Karataş, İlçe binasında yapılan tören de partilerine yeni katılanların kayıtlarını yaparak rozet taktılar.
İlçe Başkanı Özkan Karadiken, Bağımsız Ayaskent Belediye Başkanı Hasan Gürsel Altuğ, Fatih Mahallesi Muhtarı İsmet Çelikcan, gibi önemli kişilerin partiye katılımları ile gerçekleşen Rozet törenine büyük ilgi olduğu dikkat çekti.
MHP İl Başkanı Necat Karataş, ve Bergama ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte önce kapatılarak mahalle olacak olan ve 30 Martta Başkanlık süreleri bitecek Yenikent Belediyesine giderek burada Belediye Başkanı Fikret Çam ile makamında büyük şehir yasasının neler getirip neler götüreceğini görüştüler.
MHP İlçe Başkanı Özkan Karadiken ve İl Başkanı Necat Karataş, daha sonrada Ayaskent Belde belediyesine giderek burada da Ayaskent Belediye Başkanı Hasan Gürsel Altuğ’u makamında ziyaret etti. Necat Karataş, açıklamalarında hükümetin iç ve dış politika ve terörle mücadele gibi önemli ve hassas konularındaki çalışmalarını eleştirerek Bergama merkez binada yapılan rozet törenine katıldı. Karataş, Yoğun bir partili katılımıyla gerçekleşen bu törendeki konuşmasın da ise önümüzdeki yerel seçimlerde Bergama Belediye Başkanlığı için tek adaylarının Özkan Karadiken olduğunu ve bunun değişmeyeceğini açıkladı.
İlçe Başkanı Özkan Karadiken ise konuşmasında gelecek yıl yeniden yapılacak yerel seçimlerde Bergama Belediye Başkanlığına aday olacağını belirterek bizi bundan sonra çok büyük atılım ve sürprizlerle geliyoruz. Bergama’da siyasi dengeleri değiştirecek bir politikalar izliyoruz. Bu farkı Ak Partiden ve CHP’den DP’den yapacağımız transferlerle göreceksiniz” dedi.
Haber Video : Tahsin Tuna
Fotoğraflar : Sıla Sevimser
İleişim:0542 74121 22 mail :gazeteci05@gmail.com
www.bergamapazari.com
www.bakircay.web.tv
Etiketler