scorecardresearch

Bergama MHP’den Meydan Yemeği

434 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bergama MHP’den Meydan Yemeği
Bergama MHP İlçe Teşkilatı Mahallerde her gün “gönül sofraları” adı altında iftar yemeği veren Ak Parti İlçe Teşkilatına bir nevi misilleme olarak ilçenin Cumhuriyet Meydanında yaklaşık bin kişiye İftar yemeği vererek yerel seçim politikası yaptı.
İl Başkanı Necat Karataş ve eski il Başkanı Musavvat Dervişoğlu’nun da katıldığı yemekte konuşan Bergama Belediye Başkan Adayı ve İlçe Başkanı Özkan Karadiken, “ Sevgili Bergama halkı bu yerel seçimlerde bizi desteklemenizi arzuluyoruz. Beni seçtiğiniz taktirde ben de ekibimle birlikte sizlerin asla pişmanlık duymayacağınız Belediye Başkanınız olarak köle gibi hizmet edeceğim” dedi.
İl Başkanı Necat Karataş ise hükümetin yanlış politikalarını eleştirerek, “Biz MHP olarak hükümeti uyum süreci konusunda uyarmalarına defalarca uyardık uyarılarımız a rağmen sonuç ortadadır. Haklılığımız ortaya çıkmıştır. Ve daha da durum vahim hale gelecektir. Önümüz de ki yıllarda yapılacak seçimler çok önemlidir. Hele ki yerel seçimlerde Özkan Karadiken’i seçiniz ki bizde sizleri sonuna kadar yanınızda olalım.
Bergama Pusula Gazetesi bakircay.web.tv 0542 741 21 22
Etiketler