scorecardresearch

Bergama Yemekleri TV Kanallarının Gözdesi Oldu

569 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bergama Yemekleri TV Kanallarının Gözdesi Oldu
Geçmiş tarihi ve kültürel değerleriyle dünyaca ünlü Bergama son günlerde de yemekleriyle televizyon kanallarının gözdesi oldu.
Hepimizin yakından tanıdığı televizyon ekranlarının deneyimli sunucusu Vatan Şaşmaz, Bergama’ya gelerek www.worldtravelchannel.com’da tanıtımlarını gerçekleştirmek üzere Bergama köftesini markalaştıran Altın kepçe lokantasında Bergama yemeklerinin tanıtım çekimlerini gerçekleştirdi. Bergama yemeklerinin yakın zamanda birçok TV ve internet sitelerinde yayınlanacağı öğrenildi.
Genç TV’de Altın Kepçeyi Tanıtım Mekânı Seçti
Bir hafta arayla Genç Tv ekibi de Bergama yemeklerinin tanıtımı için soluğu Bergama Altın Kepçe lokantasında aldı. Muhabir Hülya Kale, kamera ekibiyle geldiği Altın Kepçe Lokantasında işletme sahibi Abdullah Gözkaya ile röportaj yaparak meşhur Bergama köftesini ve çığırtmasının tanıtım çekimlerini gerçekleştirdi.
Bilal Cebeci, Nurseli İdiz, ünlü sunucu Gülgün Feyman tarafından seslendirilmeleri yapılacak olan Bergama yemekleri tanıtım reklam filmi de yine aynı şekilde bir çok görsel yayın organlarında yer alarak tanıtılacak.Haber Tahsin TUNA www.bergamapusula.comi-www.bergamapazari.com
www.bergamabakircay.web.tv
Altın Kepçe Bergama Köfte : www.altinkepce.com.tr. info@altinkepce.com.tr 0232 631 42 22
Etiketler