scorecardresearch

BERGAMA'DA EN GÜVENLİ OKUL BEMTAL

28 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 1 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
BERGAMA'DA EN GÜVENLİ OKUL BEMTAL
ESKİ ADI BERGAMA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ OLAN YENİ ADI "BEMTAL" BERGAMA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖNÜNDE ÖNECEKİ GÜNLERDE ERKEK ARKQDAŞI TARAFINDAN POMPALI TÜFEKLE ÖLDÜRÜLEN YILDIRMAZ CİNAYETİNDEN SORA BERGAMA OKULLARININ GÜVENLİK SORUNLARI ORTAYA ATILŞMIŞTI.
BU OLAYIN YAŞANMSININ ARDINDAN YAPTIĞIMIZ ARAŞTIRMA SONRASINDA İSE İLÇEDE EN GÜVENİLİR OKULUN BERGAMA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ "BEMTAL" OLDUĞUNU ORTAYA ÇIKARDIK. İSTANBUL DOĞUMLU OLMASINA RAĞMEN BERGAMA SEVDALISI, OKUL MÜDÜRÜ AYHAN KUZU, KENDİ İDARESİDEKİ OKULDA ALDIKLARI ÖNLMELERİ ANLATARAK BERGAMALILARA OKULLARDA HUZUR VE GÜVENLİĞİN NASL SAĞLANMASI GEREKTİĞİ KONUSUNA AÇIKLIK GETİRİRKEN, DİĞER YANDAN DA ÖĞRENCİLERİN MEZUNİYETLERİ SONRASINDA İSE NASIL MESLEK EDİNİP İŞ SAHİBİ OLABİLECEKLERİ KONSUNU GAZETECİ TAHSİN TUNA VE LEVENT AYDINA ANLATTI. AYNI ZAMANDA ULUSLARARASI PROJE UZMANI OLAN AYHAN KUZU, BERGAMALI GENÇLERİN ÇOK MODERN GENÇLER OLDUKLARINI İFADE EDEREK "ONLARIN DÜNYAYA BAKIŞ AÇILARI ÇOK FARKLI. MODERN GENÇLER FAKAT, TEK EKSİK AİLE VE ÖĞRETMENLERİ ARASINDA OLMASI GERRKEN İLETİŞİMSİZLİK" DEDİ.
ARKDAŞIMIZ GAZETECİİ LEVENT AYDIN'IN SORULARINI YANITLAYAN OKUL MÜDÜRÜ AYHAN KUZU, İLE BU RÖPORTAJIN ÇEKİMİNİ TAHSİN TUNA GERÇKELEŞTİRDİ.
RÖPORTAJ : LEVENT AYDIN: KAMERA TAHSİN TUNA
Tahsin TUNA
0542 741 21 22 gazeteci05@gmail.com
Etiketler