scorecardresearch

BERTO’ya İşadamlarından Yeni İmaj

359 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
BERTO’ya İşadamlarından Yeni İmaj Genç
3 Mayısta yapılması beklenilen Bergama Ticaret Odası yeni yönetim kurulu seçimine tek liste ile aday olduklarını açıklayan işadamı Fikret Ürper, Bakırçay bölgesi için durmaksızın çalışacaklarını söyledi.
BERTO Yeni Yönetim Kurulu adaylarının da katıldığı kahvaltılı basın toplantısı Bergama Ticaret Odasının Sosyal tesislerinde gerçekleşti. Toplantıda Ticaret Odası yönetimine aday olan yeni üyeler önce toplu bir hatıra fotoğrafı çektirerek kendilerini tanıttılar.
Bergama Ticaret Odası seçimlerinin 3 Mayıs 2013 yapılacağını, Melih Kahraman Başkanlığındaki mevcut yönetim kurulunun görevlerini bırakacağını ve yeniden aday olmayacaklarını ifade eden BEGİAD üyesi Genç İşadamı Fikret Ürper, yeni bir ekip kurarak Bergama Ticaret Odası seçimlerine tek listeyle talip olduklarını açıkladı.
Kendi oluşturdukları Bergama Ticaret Odası yeni yönetim kurulunda Oda Başkanlığı görevinin kendisine teklif edildiğini, Meclis Başkanlığının ise kendisi gibi Bergama Genç İşadamları Derneği üyesi olan İşadamı Erol Işıldak’a layık görüldüğünü ifade eden Fikret Ürper, yönetim kurulu arkadaşlarının şu isimlerden oluştuğunu açıkladı. Ertuğrul Canoğlu, Taliha Erden, Gonca Harman, Tahir Erdoğan, Ercüment Sünercan, Fırat Adalıoğlu, Mahmut Yelmen, İbrahim Dericioğulları, Hakan Karcı, Ahmet Avcı, Hakan Gönlügür, İbrahim Lütfi Kolat, H. Başar Yazıcı, Azam Ziya güç, Aykut dülger, Ali Sarıl Levent Akçay, Sebahattin Şen, Erol Işıldak, İbrahim Kazak, Fikret Ürper.
Toplantı da Kuzey Ege Limanın bölgeye yapılmasıyla Bakırçay bölgesinin geniş kapsamlı olarak sanayi alanının da gelişeceğini ifade eden Fikret Ürper, “Bergama Ticaret odasında yönetime geldiğimizde son hızla kalınan yerden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kınık ve Bergama Organize Sanayi bölgelerini acilen harekete geçirmek istiyoruz. En önemlisi ise iş gücünü arttırarak bölgede istihdam alanları yaratıp kalifiye elemanlar yetiştirecek düzeyde meslek okullarının açılması için çaba göstereceğiz” dedi. Tahsin TUNA/Bergama
Etiketler