scorecardresearch

Demokrat parti Bergama Kınık Çıkratması

666 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Demokrat Parti Genç Genel Başkan Gültekin Uysal’la Dirilişe Geçti
Geçmişten gelen köklü yapısıyla uzun zamandır siyaset arenasında t aktif görünmeyen Demokrat Parti nihayet Bakırçay Havzasında Genç ve dinamik Genel Başkanlarıyla dirilişe geçti.
İl Başkanı Osman Varol’un yönetimine girerek seçimlerden sorumlu İl Başkan Yardımcı görevine atanan Tuncay Akyol’un gösterdiği çaba sonucu Demokrat Parti’nin Bakırçay bölgesinde güçlendiği ifade edildi.
Önce Kınık İlçe Teşkilatı ve ardından da Bergama ilçe Teşkilatında partilerin yüzünü güldüren Demokrat Partinin Genç ve Dinamik genel Başkanı Gültekin Uysal, iktidarı ve ana muhalefet partisini hedef alan sert konuşmaları ile partililere hem büyük güven verdi hem de Dopingı etkisi yaptı.
Önce Kınık’ta İlçe Başkanı Mehmet Baş, öncülüğünde parti önünde toplanan partililere seslenen Genel Başkan Gültekin Uysal’la daha sonra Bergama’da Cuma namazı kıldı. Bergama parti merkezinde gerçekleşen kongrede söz alan Gültekin Uysal, gördüğü büyük ilgi karşısında “Bu bir diriliştir” diyerek partililere şöyle seslendi. Haber: Tahsin Tuna Pusula Gazetesi : www.bergamapusula.com 0542 741 21 22 www.bergamapazari.com-www.bakircay.web.tv
Etiketler