scorecardresearch

Demokrat Parti Sessizliğini Bozdu

420 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Demokrat Parti Sessizliğini Bozdu
AK Parti ile CHP’li Belediye tartışması ilçede gündem yaratırken, uzun zamandır sessizliği koruyan hatta toplumdan ümidini iyice yitirdi denilen Demokrat Parti İlçe teşkilatı ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.
Parti de eski ilçe Başkanlarından Demirciler Odası Başkanı Tuncay Akyol’un İl yönetimine seçilerek Seçimlerden sorumlu Başkan Yardımcılığına getirildiğini açıklayan İlçe Başkanı ilhan Korkmaz, yönetim kurulu üyelerine Genel merkezin yerel seçim kararlarını anlatarak şu bilgileri verdi. “Partimiz önümüzdeki yerel seçimlerde iddialı olduğu 12 ilde seçime ağırlıklı olarak çalışacaktır. Buna göre yine 118 ilçede seçim hareketliliği yaşanacak ve belirlenen bu il ve ilçelerde seçimleri kazanmak için çalışacağız. Bazıları Demokrat parti silindi dese de varlığımızı ve gücümüzü yerel seçimlerde herkes görecek. Genel merkezimiz 20 trilyonluk bütçeyle seçime hazırlanıyor” dedi.
Seçimlerden sorumlu il Başkan Yardımcısı Tuncay Akyol ise oldukça iddialı konuşarak “Önümüzdeki yerel seçimlerde seçim nasıl yapılıyor herkese göstereceğiz” Ak partinin hiç şansı kalmayacak” dedi. Tuncay Akyol’un iddialı açıklaması ise aynen şöyle. Tahsin TUNA
Etiketler