scorecardresearch

Girişimciler Derneğinde Hasan Kaya Yörükoğlu Dönemi

47 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 1 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Girişimciler Derneğinde Hasan Kaya Yörükoğlu Dönemi
İki yılda bir yapılan Bergama Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu seçimi BEGİAD Dernek binasında gerçekleşerek yeni Yönetim kurulu Başkanlığına Hasan Kaya Yörükoğlu seçildi.
'Bergamalı Genç Girişimciler' adıyla uzun yıllardan beri ilçede faaliyet göstererek varlığından söz ettiren BEGİAD Kongresinde Divan Başkanlığını Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper'in yaptı. Daha sonra gelecek iki yıl görev alacak yeni yönetim kadrosu oy çokluğuyla yeniden belirlendi.
Bergama Genç Girişimciler Derneği dönem Başkanı Hasan Kaya Yörükoğlu, Okan Karcı, Mahmut Yelmen, Nail Şatır, Cihan Gedik Sefa Taşkan ve Cenk Olgun seçilerek yönetimde asil görev aldılar.
Eski Başkan Ertuğ Canoğlu'ndan görevi devralan Hasan Kahya Yörükoğlu yaptığı açıklamasında genç meslektaşlarına birlik ve berberlik çağrısında bulunarak, "BEGİAD varlığını sürdürebilen başarılarıyla İlçemizin en köklü, Dernekeler'inden birdir. Bu nedenle görev sürem boyunca Birlik ve beraberlik içinde çalışmalar yapmayı ümit ediyorum. Belediye Başkanı, Ticaret Odası Başkanı İlçeyi yöneten kişiler olarak bizim Derneğimiziden çıkmış kişiler olmalarıyla da gurur duymalıyız" dedi. Tahsin TUNA / Bergama
Etiketler