scorecardresearch

Günümüzün En İdeal Reklamcılığı Facebook Oldu

30 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Günümüzün En İdeal Reklamcılığı Facebook Oldu
Sosyal medya reklamı yapıyoruz. Kişisel Fan beğeni veya kurumsal sayfalar. Şuan da facebook'ta bir kampanyamız var. Facebook kullanıyor musunuz? Şuan da Türkiye de 40 milyon facebook kullanıcısı var. BU SAYSAL OARANI YAŞADIĞINIZ HEDEF KİTLE SAYISI NE OLURSA OLSUN SİZ BELİERLEYİN.
Hergün binlerce kişiye reklamınızı yapıyoruz. Sayfanızı ilk aşamada 3 binden fazla kişiye beğendirerek optimizasyon sürecini alıyoruz. Optimize edilen sayfalar ilk 3 ay içerisinde facebook tarafından 6 ay ile 1 yıl arasında arama motoru tarafından öne çıkarılmaya başlar. Sayfa yönetimini size bırakıyoruz. Sayfanıza dilediğiniz paylaşımı yapabilirsiniz. ( Video, haber gibi)
Biz ekip olarak sizin reklamlarınızı yapmaya devam ederiz. Yaptığımız reklamlar insanların bilgisayarında orta bölümde, sağdaki sponsorlu reklam bölümünde ve cep telefonlarında görünür. Yapılan reklamların raporunu cep telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca facebook size bir özel rapor gönderir. Bu raporda dilediğiniz tarih aralığında erişilen kişi sayısı gösterim sayısı ve tıklama sayısı yer alır. Şuan da Türkiye çapında 500, Bergama'da 80'e yakın sayfamız var. Sizide aramızda görmek isteriz. Sizin için uygun olan paket maxi pakettir. Hergün 10 bin kişi reklamınız görür. Ayda 1 milyon kere gösterim alırsınız ve en az 3000 kişi tarafından beğenilirsiniz. Bunun günlük bedeli 10 tl'dir. Aylık fatura tutarı 300+kdv'dir. 1 yıllık anlaşma yapmanız halinde 40 bin sms , 2 yıllık anlaşma yapmanız halinde 444'lü hat hediyemizdir.
Tahsin TUNA 0542 741 21 22/ 444 29 09 (35) gazeteci05@gmail.com
Etiketler