scorecardresearch

Hasan Şahin, Partililerden Başbakan İçin Destek İstedi

70 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Hasan Şahin, Partililerden Başbakan İçin Destek İstedi
Ak Partililere Öğretmen Evinde İftar yemeği veren Hasan Şahin, Cumhur Başkanlığı Seçimi için partililerden Başbakan Tayyip Erdoğan'a destek istedi.
Hasan Şahin Ak Partililere İftar Yemeğinde Bir araya geldi Geçtiğimiz yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi Bergama İlçe Teşkilatından Belediye Başkanlığına aday olan Hasan Şahin Partililer ile İftar yemeğinde bir araya geldi.
Yoğun bir partili topluluğunun katıldığı iftar yemeğinde Hasan Şahin, davetlilere seslenerek şunları söyledi. “Geçtiğimiz yerel seçimlerde benimle bu kutsal davamız için gece gündüz birlikte memleketimiz koşturan herkese teşekkür ediyorum. Emeklerimizin karşılığını belki bu yerel seçimi kazanarak alamdık ancak, bu dünyada değil ama öteki dünya mükâfatımızı mutlaka alacağız. Allah bunu bize verecektir. Şimdi bundan sonra gelecekte de Ak Partili olarak davamızdan dönmeyerek Uzun adam için adam gibi arkasında duracağız. Hep beraber ve birlikte olacağız. Partimizin Milliyetçi muhafazakâr misyonuna uygun çalışacağız. Biz insanları inançları ve ana dillerini olduğu gibi kabul eden partiyiz. Cumhur Başbakanımızı bu kez de Cumhur Başkanı olarak Ankara ‘da Çankaya ya Göndermek bizim görevimiz olsun” dedi.
Etiketler