scorecardresearch

İbrahim Mustafa Turan "Bakırçay'a Termik Santral Olmayacak"

45 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili İbrahim Mustafa Turhan, Bakırçayın merkezi konumunda ki Zeytindağ Bölgesine Termik Santral yapılmaycak dedi.
Seçim çalışmalarının ardından Bakırçay ilçelerinden Bergama Kınık, Dikili, Foça, Aliağa Menemen gibi ilçelerinde partileri ziyaret eden İzmir 2. Bölge Milletekli İbrahim Turan, bölgeye yapacakları yatırımlar konusunda önemli bilgiler verirken, ayrıca Zeytindağ Bölgesine yapaılcak diye büyük bir tantana koparılan Termik Santral için yok böyle bir şey kim uyduruyor" dedi.
Ekonomiden Sorumlu Bakan olması beklenen Milletvekili İbrahim Mustafa Turan, İnsanların yeni hükümetten çok büyük beklentileri olduğunu söyledi. İlçe Başknı Mustafa Durmaz ise partinin adeta işci bulma kurumuna dönüştüğünü hatırlattığında ise İbrahim Mustafa Turan. " Bakırçaya yapılacak büyük prjelerin hayata geçirilmesiyle işsizlik son bulacak"dedi.
Gazeteci Tahsin Tuna'nın Zeytindağ Bölgesine Termik Santral Yapılacakmı" şeklindeki sorusuna ise nerden çıkarıyorlar yok öyle bişey mürcaat edenler kim söylesinler bilelim" dedi.
Tahsin TUNA 0542 741 21 22 gazeteci05@gmail.com
Etiketler