scorecardresearch

İŞ BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLİYOR

828 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 1 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
BERGAM'DA 400 İŞCİ ALIMI İÇİN İŞ BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLİYOR
Haber Fotoğraf: Tahsin TUNA
Bergama OSB için de kurulacak olan Dünyanın en büyük Rüzgar Türbinleri işletmesi LM Wind Power blade işci alımları için Adecco İnsan kaynakları şirketi işçi başvurularına Bergama BEMTAL 'de başladı.
BEMTAL Eğtim Salonunda gerçekleştirilen başvurularda firma yetkilileri başvuru yapanlardan CV alarak tek tek mulakatarda buludular. Mülakat için yeterli zaman bulamayan yetkililer, mulakat yapamadıkları kişilerle tekrar görüşme için ilçeye geleceklerini açıkladılar.
İnsan Kaynakları ve İşe Alım alanında dünya lideri olan Adecco, İzmir Şube Müdürü Aslı Uzal, İdari Asisitan Mehtap İlhan yaptıkları çaıklamada Bergama’da üretim tesisi kuracak olan sektöründe lider Rüzgar türbini Kanadı üreticisi LM Wind Power blade firmasının işe alım süreçlerini yürütmek için Bergama'da olduklarını ve ikameti kesinlikle Bergama olan kişilere öncelik tanınacağını belirttiler.
Adecco Yetkilileri, Firmanın Üretim alanında çalışmak üzere Bay/ Bayan ( Teknik eğitim almış adaylar özellikle değerlendirilerek eleman alımı gerçekleştirilecek. KEsin işe alımlar Ocak ayında yapılacaktır. Bugün yapılan başvurular yetersiz gelebileceği için mülakat lar için zamanı olamayıp geride kalanlar daha sonra muülakata alıcak ve başvuru yapamak isteyenler ise başvuru yapabilriler şeklinde konuştular.
İlgilenen adaylar özgeçmiş bilgileri CV'lerini Vermeleri Yeterli Adecco İzmir adresine online olarak veya Bergama Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesin BEMTAL'e başvuruda bulunabilİrler şeklinde konuştular. Maltepe Mah. Stadyum Cad. No:2 Bergama /İzmir’. Başvurularla ilgili kişilerin ikametti Bergama olacaktır.
Etiketler