scorecardresearch

Sıla Geldi Bergama Sevişmeden Uyumadı

474 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Sıla Geldi Bergama Sevişmeden Uyumadı
Kermes etkinlikleri çerçevesinde Bergama Asklepeion Açıkhava Tiyatrosunda yaklaşık beş bini aşkın kişiye konser veren Sıla Gençoğlu ekibiyle birlikte birbirinden güzel şarkılarıyla festival de muhteşem bir performans sergiledi.
Sanatçı sıla, “Yara Bende, Bana Biraz Renk Ver, Alain Delon, Acısa da Öldürmez, Oluruna Bırak, Zor Sevdiğimden, Dan sonra, Sevişmeden Uyumayalım, gibi hareketli şarkılarıyla Tarihi Asklepion’u dolduran yaklaşık 5 bin kişiyi mest etti. Konser sırasında bir seyircinin sevdiği kıza “Melo Benimle Evlenirmsin” pankart açarak evlilik teklifi etmesi ise sanatçının aklını karıştırdı. Kendine teklif yapılıyor sanan sanatçı daha sonra bu nun başka bir genç kıza yapıldığını görünce rahatladı. “Buna uygun bir şarkı söylemek isterdim ama bu harekete karşı tam teres bir şarkı söylemek zorundayım şansınıza küsün” dedi.
Sanatçıya Belediye Başkanı Mehmet Gönenç ise Kermes anısına plaket verirken ébu kadar insan daha sizi göremek isterdi ama maalesef yerimiz müsait değil inşallah başka sefere”diyerek sanatçıya teşekkür etti. Tahsin TUNA Bergama Pusula gazetesi – gazeteci05@gmail.com www.bakircay.web.tv
Etiketler