scorecardresearch

Vatan Partisi Bergama İlçe Başkanlığı Hizmete Açıldı

147 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 1 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Vatan Partisi Bergama İlçe Başkanlığı Hizmete Açıldı
İlçe Başkanığı Zekayi Yılmaz'ın yaptığı Vatan Partisi Bergama İlçe Teşkilatı Galenos Caddesinde yapılan törnle hizmete açıldı.
Eski Ayaskent Belde Belediye Başkanı Hasan Gürsel Altuğ'da Vatan partisine kaydolurken, rozteni Genel Başkan Yardımcısı Serkan Bolluk taktı.
Vatana Partisi Genel Başkana Yardımcısı Serkan Bolluk, İzmir İl Başkanı Rifat Mutlu, İlçe Başkanı Zekayi Yılmaz ve Parti üyeleri topluca açılış kurdelesini kestiler.
İzmir İl Başkanı Rifat Mutlu, yaptığı konuşmasında yaptığı konuşmasında Türk ekonomisinin Ak Parti iktidarıyla sekteye uğradığını, Türk Milletnin yoksulluktan birlik beraberlik olmasıyla kurtarılması gerketiğini ve bu başarınında ancak Vatan Partisinin iktidara gelemsiyle mümkün olacağını belirtti. Rifat Mutlu, Referandumda biz parti olarak hiç kimseye şu evetçi, bu hayırcı diyerek hiç bir ayrımcılık yapmıoruz. Fakat terörün bitmesi, ekonominin güçlenmesi için hayır" diyoruz" dedi.
Daha sonra söz alan Genel Başkana Yardımcısı Serkan Bolluk, ise konuşmasında "İnanıyoruz bizim gözlemimiz bu Referumda sandıktan Hayır çıkacaktır. Top yekün Millet olarak ülkemizin birlik ve bütünlüğü için hayır denilecektir. Bu mesele memleket meselesidir. 16 Nisanda hayırçıkmasını önemseyerek bekliyoruz. Bu küçümsenmiycek mesele sınırlardaki terör çatışmaları Amerikan oyundur bizler bunun üsteisnden gelmliiz" dedi.
0542 741 21 22 gazeteci05@gmail.com
Etiketler